Seat Toledo 1999 - Licytacja w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski

Cena wywoławcza

750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 09:00
Adres:

Wronia 65
97-300 Piotrków Trybunalski
łódzkie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Seat model Toledo z 1999 roku. To świetna okazja dla osób szukających samochodu w atrakcyjnej cenie - wartość szacunkowa pojazdu wynosi 1 500,00 zł, natomiast cena wywoławcza to jedynie 750,00 zł, co oznacza 50% obniżki względem wartości rynkowej. Przedmiotem licytacji jest samochód osobowy Seat Toledo z numerem rejestracyjnym EBE XC82, wyprodukowany w 1999 roku. Pojazd dostępny jest do obejrzenia w siedzibie urzędu przy ulicy Wronia 65 w Piotrkowie Trybunalskim w wyznaczonym terminie. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 9:00. Uczestnictwo wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy oraz wyrażenia zgody na doręczenia elektroniczne. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 44 64 50 137 lub mailowo pod adresem [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Seat
  • Model: Toledo
  • Rok produkcji: 1999
  • Numer rejestracyjny: EBE XC82
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →