Krone SDP 27 2017 - Licytacja w Wieruszowie

Wieruszów

Cena wywoławcza

22 350,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Wieruszowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 2980,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-22
Godzina: 11:00
Adres:

Rynek 12/13
98-400 Wieruszów
łódzkie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Wieruszowie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć naczepę używaną w transporcie. Przedmiotem sprzedaży jest naczepa marki Krone, model SDP 27, wyprodukowana w 2017 roku, przeznaczona jako naczepa burtowa i plandeka. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 29 800,00 zł, a cena wywoławcza to 22 350,00 zł. Wadium w wysokości 2 980,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja rozpocznie się 22 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 29 września 2026 roku o godzinie 11:00. Oglądanie przedmiotu możliwe jest 21 września 2026 roku w godzinach od 10:00 do 11:00 pod adresem 21D, 98-405 Niwiska. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub mailowo u wyznaczonego pracownika urzędu. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu. Transport i załadunek naczepy organizuje nabywca we własnym zakresie i na własny koszt.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Krone
  • Model: SDP 27
  • Rok produkcji: 2017
  • Uwagi: Sprzedaż opodatkowana podatkiem VAT. Nie ponosi się odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny. Transport i załadunek na koszt nabywcy.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →