Honda Civic 2006 - Licytacja w Słupsku

Słupsk

Cena wywoławcza

1150,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Słupsku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 11:00
Adres:

Szczecińska 59
76-200 Słupsk
pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Słupsku organizuje elektroniczną sprzedaż ruchomości z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Honda Civic. To świetna okazja dla osób szukających pojazdu do naprawy lub na części, ponieważ różnica między wartością szacunkową a ceną sprzedaży wynosi aż 90%! Przedmiotem sprzedaży jest Honda Civic z 2006 roku, o numerze rejestracyjnym GD 843RS. Pojazd jest uszkodzony - posiada zarysowania powłoki lakierniczej, zarysowany i uszkodzony tylni zderzak, obtarcia oraz wgniecenia prawej strony auta. Dodatkowo samochód nie odpala. Badania techniczne są ważne do 27 listopada 2026 roku. W dokumentacji nie podano numeru VIN ani dokładnego przebiegu. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 11 500,00 zł, a cena sprzedaży to zaledwie 1 150,00 zł. Wadium nie jest wymagane. Sprzedaż rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 8 października 2026 roku o godzinie 11:00 poprzez Portal eLicytacje KAS. Przedmiot można oglądać w dniach 7-11 września 2026 w godzinach 10:30-11:30 w siedzibie urzędu przy ulicy Szczecińskiej 59 w Słupsku.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Honda
  • Model: Civic
  • Rok produkcji: 2006
  • Numer rejestracyjny: GD 843RS
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Zarysowania powłoki lakierniczej, zarysowany i uszkodzony tylni zderzak, obtarcia i wgniecenia prawej strony auta, pojazd nie odpala, badania techniczne ważne do 27.11.2026 r.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →