Citroën C5 2006 - Licytacja w Będzinie

Będzin

Cena wywoławcza

800,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Będzinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:00
Adres:

Retingera 1
42-500 Będzin
śląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Będzinie organizuje sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Citroën C5. To świetna okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie – wartość szacunkowa auta wynosi 4000 zł, podczas gdy cena wywoławcza to zaledwie 800 zł, co oznacza aż 80% potencjalnej oszczędności! Przedmiotem sprzedaży jest Citroën C5 z 2006 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym DX21604 i numerze VIN VF7RCRFJC76759204. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowo-gazowy o pojemności 1997 cm³, manualną skrzynię biegów i ma przebieg 449 760 km. Samochód jest w stanie używanym, koloru czarnego, z ważnym ubezpieczeniem OC do 17 września 2026 roku. Sprzedaż odbędzie się w dniu 8 września 2026 roku w godzinach od 10:00 do 13:30 w siedzibie Urzędu Skarbowego przy ulicy Retingera 1 w Będzinie. Ruchomość zostanie sprzedana pierwszej osobie, która wyrazi chęć zakupu i uiści cenę sprzedaży, więc termin może ulec skróceniu. Oględziny możliwe są 8 września 2026 roku od godz. 9:00 do 9:50 na parkingu przy urzędzie, wyłącznie w obecności pracownika i po wcześniejszym umówieniu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Citroën
  • Model: C5
  • Rok produkcji: 2006
  • Przebieg: 449760 km
  • Numer rejestracyjny: DX21604
  • VIN: VF7RCRFJC76759204
  • Pojemność silnika: 1997 cm³
  • Uwagi: Stan techniczny: używany. Kolor: czarny. Skrzynia biegów: manualna. OC ważne do: 2026-09-17

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →