Iveco STRALIS AS 2014 - Licytacja w Tarnowie

Tarnów

Cena wywoławcza

23 250,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Tarnowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 3100,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-24
Godzina: 10:00
Adres:

Lwowska 72-96A
33-100 Tarnów
małopolskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Tarnowie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć używany ciągnik siodłowy marki Iveco. Jest to szansa na zakup profesjonalnego pojazdu ciężarowego w atrakcyjnej cenie wywoławczej. Przedmiotem sprzedaży jest ciągnik siodłowy Iveco model STRALIS AS z 2014 roku, o numerze rejestracyjnym KLI95583. Pojazd przeznaczony jest do pracy w transporcie ciężkim. W dokumentacji nie wskazano informacji o uszkodzeniach technicznych ani powypadkowości pojazdu. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 31 000,00 zł, a cena wywoławcza to 23 250,00 zł. Wadium w wysokości 3 100,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 24 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 1 października 2026 roku o godzinie 10:00. Zainteresowani mogą oglądać przedmiot sprzedaży w dniu 21 września 2026 roku w godzinach od 8:30 do 9:30. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Iveco
  • Model: STRALIS AS
  • Rok produkcji: 2014
  • Numer rejestracyjny: KLI95583
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia. Maksymalny czas przedłużenia to 72 godziny.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →