Peugeot 308 2011 - Licytacja w Szamotułach

Szamotuły

Cena wywoławcza

6750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Szamotułach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 09:00
Adres:

Bolesława Chrobrego 17A
64-500 Szamotuły
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Szamotułach organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Peugeot model 308 z 2011 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym PSZ57170 jest przedmiotem pierwszej licytacji ruchomości prowadzonej przez organ egzekucyjny. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 9 000,00 zł, a cena wywoławcza to 6 750,00 zł. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Rozpoczęcie licytacji nastąpi 11 września 2026 roku o godzinie 9:00, a zakończenie planowane jest na 18 września 2026 roku o godzinie 9:00. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 10 września 2026 roku w godzinach 10:00-10:30 pod adresem Nowowiejskiego 52, 64-510 Wronki. Warunkiem udziału w licytacji jest wyrażenie zgody na doręczenia elektroniczne oraz złożenie odpowiednich oświadczeń przez konto w systemie e-Urząd Skarbowy. Szczegółowych informacji udziela Robert Rzyski pod numerem telefonu 61 84 55 575 w175 lub elektronicznie na adres [email protected]. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Peugeot
  • Model: 308
  • Rok produkcji: 2011
  • Numer rejestracyjny: PSZ57170
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 10.09.2026 w godz. 10:00-10:30 we Wronkach.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →