Volvo S40 2008 - Licytacja w Krakowie

Kraków

Cena wywoławcza

9000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Kraków - Śródmieście
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1200,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Jasnogórska 11
31-358 Kraków
małopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Kraków - Śródmieście organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volvo. Przedmiotem sprzedaży jest Volvo S40 z 2008 roku o numerze rejestracyjnym KR896HN. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 12 000,00 zł, a cena wywoławcza to 9 000,00 zł. Wadium w wysokości 1 200,00 zł należy wpłacić na wskazany rachunek bankowy najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 10:00. Przedmiot można oglądać w dniu 2 września 2026 roku w godzinach 10:00-12:00 pod adresem Torowa 20 w Krakowie. Szczegółowych informacji udziela wyznaczony pracownik urzędu pod numerem telefonu 51 09 11 099 lub drogą elektroniczną. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volvo
  • Model: S40
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer rejestracyjny: KR896HN
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →