Ford Transit 2019 - Licytacja w Chocznia

Chocznia

Cena wywoławcza

43 050,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Wadowicach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 5740,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-30
Godzina: 09:45
Adres:

Tadeusza Kościuszki 2C
34-123 Chocznia
małopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Wadowicach organizuje licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Ford Transit z 2019 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym SB861AH jest oklejony reklamami firmowymi, które na zdjęciach zostały zakryte. Przebieg pojazdu został odczytany w dniu 11 maja 2026 roku. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 57 400,00 zł, a cena wywoławcza to 43 050,00 zł. Wadium w wysokości 5 740,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy najpóźniej 1 dzień przed licytacją. Licytacja odbędzie się w dniu 30 września 2026 roku o godzinie 9:45 pod adresem Tadeusza Kościuszki 2C w Choczni. Zainteresowani mogą oglądać przedmiot w dniu licytacji po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie z pracownikiem organu egzekucyjnego. Sprzedaż jest opodatkowana podatkiem od towarów i usług. Nabywca zobowiązany jest uiścić cenę wywołania niezwłocznie po udzieleniu przybicia.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Transit
  • Rok produkcji: 2019
  • Numer rejestracyjny: SB861AH
  • Uwagi: Pojazd oklejony reklamami firmowymi, które na zdjęciach zostały zakryte. Sprzedaż opodatkowana VAT.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →