Honda CR-V 2010 - Licytacja w Sokołowie Podlaskim

Sokołów Podlaski

Cena wywoławcza

18 000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 3600,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-16
Godzina: 09:00
Adres:

Węgrowska 5
08-300 Sokołów Podlaski
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim organizuje drugą licytację elektroniczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Honda model CR-V z 2010 roku. To doskonała okazja dla osób poszukujących sprawdzonego SUV-a w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem licytacji jest Honda CR-V z numerem rejestracyjnym WSKEE75. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 36 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to aż 18 000,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 50%, co czyni tę licytację szczególnie korzystną dla potencjalnych nabywców. Licytacja rozpocznie się 16 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 23 września 2026 roku o godzinie 9:00. Warunkiem przystąpienia jest wpłata wadium w wysokości 3 600,00 zł na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż lub za pośrednictwem bramki płatności w systemie e-Urząd Skarbowy. Wadium musi zostać uznane najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 11 września 2026 w godz. od 10:00 do 11:00 pod adresem Jodłowa 9, 08-300 Sokołów Podlaski. Licytacja odbywa się elektronicznie za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 25 78 12 675 w.104 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Honda
  • Model: CR-V
  • Rok produkcji: 2010
  • Numer rejestracyjny: WSKEE75
  • Uwagi: Sprzedaż jest opodatkowana podatkiem od towarów i usług. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem akcyzowym. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem od czynności cywilnoprawnych.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →