Mazda 323F 2002 - Licytacja w Kluczborku

Kluczbork

Cena wywoławcza

1500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Kluczborku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 11:00
Adres:

Sienkiewicza 22A
46-200 Kluczbork
opolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Kluczborku organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Mazda model 323F z 2002 roku. Pojazd pochodzi z orzeczenia Sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa, a numer rejestracyjny to ONA 29958. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 3 000,00 zł, a cena wywoławcza to 1 500,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 40%, co stanowi dobrą okazję dla zainteresowanych nabyciem pojazdu w atrakcyjnej cenie. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 11:00. Przedmiot można oglądać 10 września 2026 roku w godzinach 10:00-12:00 w Namysłowie przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 12, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Nabywca powinien pamiętać, że sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Organ nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny pojazdu, nie udziela również gwarancji ani rękojmi.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mazda
  • Model: 323F
  • Rok produkcji: 2002
  • Numer rejestracyjny: ONA 29958
  • Uwagi: Pojazd pochodzi z orzeczenia Sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Sprzedaż bez gwarancji i rękojmi.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →