Renault Scenic 2005 - Licytacja w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg

Cena wywoławcza

3750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 08:00
Adres:

Stanisława Wyspiańskiego 12
39-400 Tarnobrzeg
Podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Renault. Przedmiotem sprzedaży jest Renault Scenic z 2005 roku, wyposażony w silnik diesla o pojemności 1870 cm³. Pojazd posiada manualną skrzynię biegów, a jego przebieg wynosi 327401 km. Numer rejestracyjny to TSA 3891F, a numer VIN: VF1MRG0634020022. Warto zaznaczyć, że pojazd jest uszkodzony i nie ma możliwości jego uruchomienia. Stan techniczny wymaga naprawy, co zostało uwzględnione w cenie wywoławczej. Samochód ma czarny kolor nadwozia typu hatchback-5-D. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 5000.00 PLN, a cena wywoławcza to 3750.00 PLN. Licytacja rozpocznie się w dniu 2026-09-09 o godzinie 08:00 i zakończy 2026-09-16 o godzinie 08:00. Oględziny ruchomości odbędą się w dniu 07.09.2026 roku, od godz. 9:00 do godz. 10:00 w siedzibie urzędu. Zainteresowani mogą składać oferty poprzez platformę eLicytacje. Więcej informacji udziela osoba kontaktowa pod numerem telefonu 15 85 14 353 lub e-mailem [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Renault
  • Model: Scenic
  • Rok produkcji: 2005
  • Przebieg: 327401 km
  • Numer rejestracyjny: TSA 3891F
  • VIN: VF1MRG0634020022
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1870 cm³
  • Uwagi: Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Stan techniczny: uszkodzony.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →