Hyundai Santa Fe 2008 - Licytacja w Gdańsku

Gdańsk

Cena wywoławcza

4000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:00
Adres:

Rzeźnicka 54/56
80-822 Gdańsk
pomorskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku organizuje elektroniczną sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Hyundai Santa Fe. To doskonała okazja, ponieważ cena sprzedaży wynosi aż 71% mniej niż wartość szacunkowa pojazdu! Przedmiotem sprzedaży jest Hyundai Santa Fe z 2008 roku o numerze rejestracyjnym GKS8LP2. Pojazd posiada silnik o mocy 110kW, jednak wymaga uwagi - akumulator jest rozładowany, silnik uruchamia się ale pracuje nierówno. Nadwozie nosi ślady użytkowania w postaci zarysowań, otarć i obić, additionally uszkodzona jest tylna lewa lampa. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 14 000,00 zł, a cena sprzedaży to 4 000,00 zł. Wadium nie jest wymagane. Sprzedaż rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 8 października 2026 roku o godzinie 10:00 poprzez Portal eLicytacje KAS. Oględziny przedmiotu możliwe są 4 września 2026 roku w godzinach 09:00-09:30 pod adresem Opłotki 1, 80-730 Gdańsk po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym lub e-mailowym. Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Hyundai
  • Model: Santa Fe
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer rejestracyjny: GKS8LP2
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Rozładowany akumulator, silnik uruchamia się ale pracuje nierówno. Zarysowania, otarcia, obicia nadwozia, uszkodzona tylna lewa lampa.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →