Ford Kuga 2015 - Licytacja w Biłgoraju

Biłgoraj

Cena wywoławcza

12 375,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Biłgoraju
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1650,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 09:00
Adres:

Tadeusza Kościuszki 78
23-400 Biłgoraj
lubelskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Biłgoraju organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Ford. Przedmiotem sprzedaży jest Ford Kuga z 2015 roku o numerze rejestracyjnym LBL74792, będący własnością dłużnika podlegającą egzekucji administracyjnej. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 16 500,00 zł, a cena wywoławcza to 12 375,00 zł. Wadium w wysokości 1 650,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 9:00. Zainteresowani mogą oglądać przedmiot sprzedaży w dniach od 08.09.2026 do 15.09.2026 w godzinach 10:00-16:00 pod adresem Krzeszowska 78, 23-400 Biłgoraj. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Szczegółowych informacji udziela Monika Madejska pod numerem telefonu 84 68 68 736 lub e-mailem [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Kuga
  • Rok produkcji: 2015
  • Numer rejestracyjny: LBL74792
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość oględzin w dniach 08-15.09.2026.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →