Volkswagen Touran 2004 - Licytacja w Tomaszowie Lubelskim

Tomaszów Lubelski

Cena wywoławcza

5025,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-21
Godzina: 09:00
Adres:

Rolnicza 17
22-600 Tomaszów Lubelski
lubelskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Volkswagen. Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Touran z 2004 roku o numerze rejestracyjnym LTM 97RY. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 6 700,00 zł, a cena wywoławcza to 5 025,00 zł. Licytacja rozpocznie się 21 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 28 września 2026 roku o godzinie 9:00. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Oględziny przedmiotu sprzedaży możliwe są 18 września 2026 roku w godzinach 9:00-9:30 pod adresem Łaszczowiecka 12c, 22-600 Tomaszów Lubelski. Szczegółowych informacji udziela Grzegorz Cymbała pod numerem telefonu 84 66 60 143 lub mailowo na adres [email protected]. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Touran
  • Rok produkcji: 2004
  • Numer rejestracyjny: LTM 97RY
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny: 18.09.2026, 9:00-9:30, Łaszczowiecka 12c, Tomaszów Lubelski

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →