Opel Vectra 2002 - Licytacja w Inowrocławiu

Inowrocław

Cena wywoławcza

1500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Inowrocławiu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

al. Niepodległości 5
88-100 Inowrocław
kujawsko-pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Inowrocławiu organizuje licytację, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Opel Vectra C z 2002 roku. To solidne auto z silnikiem benzynowo-gazowym o pojemności 1796 cm³, wyposażone w manualną skrzynię biegów. Pojazd ma numer rejestracyjny CB365AP oraz numer VIN: W0L0ZCF6921028483, a jego przebieg wynosi 358720 km. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 2000.00 PLN, a cena wywoławcza to 1500.00 PLN. Licytacja odbędzie się w dniu 2026-09-10 o godzinie 10:00 w budynku urzędu przy ulicy al. Niepodległości 5 w Inowrocławiu. Oględziny pojazdu możliwe są 10.09.2026 r. w godz. od 11:15 do 11:45. Samochód jest w stanie używanym, co jest typowe dla pojazdu w tym wieku. Kolor nadwozia to srebrny, a typ nadwozia to sedan. To dobra okazja dla osób szukających taniego samochodu do codziennego użytku lub na części. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zapoznanie się z dokumentacją przed udziałem w licytacji.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Vectra
  • Rok produkcji: 2002
  • Przebieg: 358720 km
  • Numer rejestracyjny: CB365AP
  • VIN: W0L0ZCF6921028483
  • Pojemność silnika: 1796 cm³
  • Uwagi: Stan techniczny: używany, kolor: srebrny, skrzynia biegów: manualna, typ nadwozia: sedan

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →