Ford Focus 2000 - Licytacja w Chełmie

Chełm

Cena wywoławcza

1500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Chełmie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 08:00
Adres:

Obłońska 20A
22-100 Chełm
lubelskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Chełmie organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Ford Focus w wersji kombi. Pojazd został wyprodukowany w 2000 roku i wyposażony jest w silnik diesla o pojemności 1753 cm³. Samochód posiada numer rejestracyjny LC41377 oraz numer VIN: WF0NXXGCDNYB16088. Kolor nadwozia to srebrny, skrzynia biegów manualna. Warto odnotować, że pojazd nie uruchamia się z uwagi na rozładowany akumulator i posiada tylko jeden kluczyk. Przebieg wskazany w dokumentacji to 0 km. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 2000.00 PLN, a cena wywoławcza to 1500.00 PLN. Licytacja elektroniczna rozpocznie się w dniu 2026-09-09 o godzinie 08:00 i zakończy 2026-09-16 o godzinie 08:00. Oględziny przedmiotu możliwe są w dniach 07-08.09.2026 w godzinach 10:00-12:00. Przedmiot znajduje się pod adresem: ul. Zwycięstwa 6, 22-175 Dorohusk. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z osobą wskazaną w ogłoszeniu lub odwiedzając stronę licytacji.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Rok produkcji: 2000
  • Przebieg: 0 km
  • Numer rejestracyjny: LC41377
  • VIN: WF0NXXGCDNYB16088
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1753 cm³
  • Uwagi: Samochód nie uruchamia się z uwagi na rozładowany akumulator. Jeden kluczyk.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →