Chevrolet Aveo 2008 - Licytacja w Szamotułach

Szamotuły

Cena wywoławcza

2250,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Szamotułach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-25
Godzina: 09:00
Adres:

Bolesława Chrobrego 17A
64-500 Szamotuły
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Szamotułach organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Chevrolet Aveo. Jest to pierwsza licytacja tego pojazdu, prowadzona za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy Chevrolet Aveo z 2008 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym PSZ67534. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 3 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 2 250,00 zł. Pojazd będzie dostępny do oględzin w dniu 24 września 2026 roku w godzinach 10:30-11:00 w miejscowości Buszewo. Licytacja rozpocznie się 25 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 2 października 2026 roku o godzinie 9:00. Warunkiem udziału jest wyrażenie zgody na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy oraz złożenie wymaganych oświadczeń. Cena nabycia powinna zostać uregulowana niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu. Zainteresowani mogą uzyskać dodatkowe informacje telefonicznie pod numerem 61 84 55 575 wew. 175 (kontakt: Robert Rzyski) lub elektronicznie na adres [email protected]. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Chevrolet
  • Model: Aveo
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer rejestracyjny: PSZ67534
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny: 24.09.2026, 10:30-11:00, Buszewo

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →