Škoda Fabia 2003 - Licytacja w Ciechanowie

Ciechanów

Cena wywoławcza

500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Ciechanowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:20
Adres:

Warszawska 58
06-400 Ciechanów
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Ciechanowie organizuje sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Škoda Fabia. To wyjątkowa okazja, ponieważ cena sprzedaży wynosi zaledwie 500,00 zł przy wartości szacunkowej 4 000,00 zł – to aż 87,5% mniej niż wartość rynkowa! Przedmiotem sprzedaży jest Škoda Fabia z 2003 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym WPZ14037. Pojazd jest sprzedawany w stanie, w jakim się znajduje, bez dodatkowych informacji o uszkodzeniach w dokumentacji. Sprzedaż odbędzie się 8 września 2026 roku o godzinie 10:20 w siedzibie urzędu przy ulicy Warszawskiej 58/112 w Ciechanowie. Przedmiot można oglądać tego samego dnia w godzinach 9:00-10:00 pod adresem Warszawska 58/0. Wadium nie jest wymagane, a nabywcą zostanie osoba, która jako pierwsza wyrazi chęć zakupu i uiści cenę sprzedaży. Zainteresowani mogą uzyskać dodatkowe informacje telefonicznie lub mailowo. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Škoda
  • Model: Fabia
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer rejestracyjny: WPZ14037
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC. Wadium nie jest wymagane.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →