Citroën Xsara 2002 - Licytacja w Ciechanowie

Ciechanów

Cena wywoławcza

500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Ciechanowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:40
Adres:

Warszawska 58
06-400 Ciechanów
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Ciechanowie organizuje sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Citroën model Xsara z 2002 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym WCI67548 jest przedmiotem sprzedaży w trybie określonym ustawą o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 4 000,00 zł, natomiast cena sprzedaży to jedynie 500,00 zł. To aż 87,5% różnicy względem wartości szacunkowej, co stanowi wyjątkowo dobrą okazję dla zainteresowanych nabyciem samochodu w atrakcyjnej cenie. Wadium nie jest wymagane przy tej formie sprzedaży. Sprzedaż odbędzie się dnia 8 września 2026 roku w godzinach 10:40-10:41 w siedzibie urzędu przy ulicy Warszawskiej 58/112 w Ciechanowie. Przedmiot można oglądać tego samego dnia w godzinach 9:00-10:00 pod adresem Warszawska 58/0. Więcej informacji udziela Robert Gromelski pod numerem telefonu 23 67 41 933 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Citroën
  • Model: Xsara
  • Rok produkcji: 2002
  • Numer rejestracyjny: WCI67548
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Nabywca musi uiścić cenę sprzedaży niezwłocznie po wyrażeniu chęci zakupu.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →