Peugeot 207 2009 - Licytacja w Białobrzegach

Białobrzegi

Cena wywoławcza

3500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Białobrzegach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 10:00
Adres:

Władysława Stanisława Reymonta 46
26-800 Białobrzegi
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Białobrzegach organizuje drugą licytację publiczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Peugeot. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd Peugeot 207 z 2009 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym WN9906R. Samochód posiada zabudowany tylny rząd siedzeń, jeden kluczyk, a badanie techniczne jest ważne do 22 października 2026 roku. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 7 000,00 zł, a cena wywoławcza to 3 500,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 40%, co stanowi atrakcyjną okazję dla potencjalnych nabywców. Licytacja odbędzie się 11 września 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie urzędu przy ulicy Reymonta 46 w Białobrzegach. Przedmiot sprzedaży można oglądać w dniu licytacji w godzinach 9:15-9:45 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 601-972-760. Nabywca zobowiązany jest uiścić cenę wywołania w gotówce immediately po udzieleniu przybicia, a ewentualną resztę ceny należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż w ciągu jednego dnia roboczego po licytacji.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Peugeot
  • Model: 207
  • Rok produkcji: 2009
  • Numer rejestracyjny: WN9906R
  • Uwagi: Pojazd z zabudowanym tylnym rzędem siedzeń, jeden kluczyk, badanie techniczne ważne do 22.10.2026

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →