Fiat Ducato 2005 - Licytacja w Tomaszowie Lubelskim

Tomaszów Lubelski

Cena wywoławcza

3900,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-28
Godzina: 09:00
Adres:

Rolnicza 17
22-600 Tomaszów Lubelski
lubelskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód dostawczy marki Fiat Ducato. Jest to pierwsza licytacja ruchomości prowadzona za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Przedmiotem sprzedaży jest Fiat Ducato z 2005 roku, o numerze rejestracyjnym LTM54027. Pojazd został zakwalifikowany jako bus/samochód dostawczy. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 5 200,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 3 900,00 zł. Licytacja rozpocznie się 28 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 5 października 2026 roku o godzinie 9:00. Przedmiot można oglądać 25 września 2026 roku w godzinach 9:00-9:30 pod adresem Łaszczowiecka 12C w Tomaszowie Lubelskim. Uczestnictwo wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy i wyrażenia zgody na doręczenia elektroniczne. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Fiat
  • Model: Ducato
  • Rok produkcji: 2005
  • Numer rejestracyjny: LTM54027
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny 25.09.2026 godz. 9:00-9:30, Łaszczowiecka 12C

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →