Fiat Fiorino 2009 - Licytacja w Piasecznie

Piaseczno

Cena wywoławcza

550,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Piasecznie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 11:00
Adres:

Energetyczna 5
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Piasecznie organizuje elektroniczną sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można nabyć samochód osobowo-dostawczy marki Fiat. Przedmiotem sprzedaży jest Fiat Fiorino z 2009 roku o numerze rejestracyjnym WWL2686X, zakwalifikowany jako samochód ciężarowy. Pojazd wymaga uwagi - nie udało się go uruchomić podczas oględzin, posiada tylko jeden kluczyk, brak dowodu rejestracyjnego oraz brak ważnego badania technicznego. Ostatnie badanie techniczne było ważne do 1 września 2025 roku. Numer VIN nie został podany w ogłoszeniu. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 5 500,00 zł, a cena sprzedaży to jedynie 550,00 zł. To wyjątkowa okazja, ponieważ różnica między wartością szacunkową a ceną sprzedaży przekracza 90%! Wadium nie jest wymagane. Sprzedaż rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 11:00 i potrwa do 9 października 2026 roku. Oględziny pojazdu możliwe są 8 września 2026 roku w godzinach 11:00-12:00 pod adresem Grójecka 33, 05-530 Góra Kalwaria, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. Sprzedaż odbywa się elektronicznie przez Portal eLicytacje KAS.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Fiat
  • Model: Fiorino
  • Rok produkcji: 2009
  • Numer rejestracyjny: WWL2686X
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Pojazd nie uruchamia się, posiada jeden kluczyk, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnego badania technicznego. Ostatnie badanie ważne do 01.09.2025 r.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →