MAN TGX 2015 - Licytacja w Wrocławiu

Wrocław

Cena wywoławcza

3900,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 09:00
Adres:

Czesława Klimasa 34
50-515 Wrocław
dolnośląskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu organizuje elektroniczną sprzedaż ruchomości z wolnej ręki, na której będzie można kupić używany ciągnik siodłowy. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd marki MAN model TGX z 2015 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym DSW97924 i numerze VIN WMA13XZZ5GW214904. Pojazd jest uszkodzony - występuje uszkodzenie silnika oraz brak głowicy, co należy wziąć pod uwagę przy składaniu oferty. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 13 000,00 zł, a cena sprzedaży to 3 900,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną sprzedaży przekracza 70%, co stanowi wyjątkowo dobrą okazję dla zainteresowanych nabyciem pojazdu do naprawy lub na części. Wadium nie jest wymagane w tej sprzedaży. Sprzedaż rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 9 października 2026 roku o godzinie 9:00. Przedmiot można oglądać w dniu 9 września 2026 w godzinach 8:00-14:00 pod adresem ul. Czesława Klimasa 34 we Wrocławiu. Sprzedaż odbywa się elektronicznie za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: MAN
  • Model: TGX
  • Rok produkcji: 2015
  • Numer rejestracyjny: DSW97924
  • VIN: WMA13XZZ5GW214904
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Uszkodzenie - silnik / brak głowicy. Pojazd znajduje się na parkingu Urzędu. I rejestracja w Polsce 14.01.2021

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →