BMW 520 1991 - Licytacja w Ostrołęce

Ostrołęka

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Ostrołęce
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-25
Godzina: 08:00
Adres:

Przechodnia 6
07-410 Ostrołęka
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Ostrołęce organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki BMW. Przedmiotem sprzedaży jest sedan BMW 520i z 1991 roku, wyposażony w instalację LPG, co może być dodatkowym atutem dla przyszłego nabywcy. Pojazd posiada numer rejestracyjny WOS 17125 oraz numer VIN: WBAHB51080BD41806. Silnik o pojemności 1991 cm³ zasilany jest benzyną lub gazem. Przebieg samochodu wynosi 379221 km, a skrzynia biegów jest manualna. Należy zwrócić uwagę, że pojazd nie posiada ważnego badania technicznego od 2020 roku, co wymaga dopuszczenia do ruchu po zakupie. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 4000.00 PLN, a cena wywoławcza to 3000.00 PLN. Licytacja rozpocznie się w dniu 2026-09-25 o godzinie 08:00 i potrwa do 2026-10-02. Ogłoszenie zostało opublikowane w dniu 2026-09-02. Zainteresowani mogą obejrzeć pojazd w dniu 24.09.2026 w godz. od 8.00 do 10.00. Więcej informacji udzielany jest przez osobę kontaktową w Urzędzie Skarbowym w Ostrołęce przy ulicy Przechodnia 6.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: BMW
  • Model: 520
  • Rok produkcji: 1991
  • Przebieg: 379221 km
  • Numer rejestracyjny: WOS 17125
  • VIN: WBAHB51080BD41806
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1991 cm³
  • Uwagi: Brak badania technicznego od 2020 roku. Wyposażony w instalację LPG. OC ważne do 2027-08-20.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →