Opel Insignia 2011 - Licytacja w Piasecznie

Piaseczno

Cena wywoławcza

18 000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Piasecznie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 2400,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 10:00
Adres:

Energetyczna 5
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Piasecznie organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Opel. To doskonała okazja dla osób poszukujących sprawdzonego pojazdu w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem licytacji jest Opel Insignia z 2011 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym WPI 9041A. Pojazd został zakwalifikowany jako samochód osobowy. Wartość szacunkowa auta wynosi 24 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 18 000,00 zł. Licytacja rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 10:00 i potrwa do 16 września 2026 roku do godziny 10:00. Warunkiem przystąpienia jest wpłata wadium w wysokości 2 400,00 zł na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja odbywa się elektronicznie za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 08.09.2026 w godzinach od 11:00 do 12:00 pod adresem Grójecka 33, 05-530 Góra Kalwaria. Więcej informacji udzielanych jest telefonicznie pod numerem 22 72 66 726 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Insignia
  • Rok produkcji: 2011
  • Numer rejestracyjny: WPI 9041A
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 08.09.2026 w godz. 11:00-12:00 w Górze Kalwarii.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →