Ford Fiesta 2001 - Licytacja w Jarosławiu

Jarosław

Cena wywoławcza

750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Jarosławiu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 08:00
Adres:

Przemysłowa 2A
37-500 Jarosław
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Jarosławiu organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można kupić samochód osobowy Ford Fiesta z 2001 roku. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1299 cm³, manualną skrzynię biegów i ma przebieg 213719 km. Numer rejestracyjny to RPZ 50320, a numer VIN to WF0AXXGAJA1U23417. Samochód jest w stanie używanym, koloru granatowego, z ważnym ubezpieczeniem OC do lipca 2027 roku. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1000.00 PLN, a cena wywoławcza to 750.00 PLN. Licytacja rozpocznie się w dniu 2026-09-10 o godzinie 08:00 i zakończy 2026-09-17 o godzinie 08:00. Oględziny pojazdu możliwe są 7.09.2026 w godz. od 8:00 do 12:00 w miejscu lokalizacji przedmiotu. Nabywca organizuje odbiór, załadunek oraz transport ruchomości we własnym zakresie i na własny koszt. Ponosi także ewentualne koszty przechowania pojazdu powstałe po dniu sprzedaży. Do pojazdu dołączony jest 1 kluczyk oraz ubezpieczenie korporacyjne.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Fiesta
  • Rok produkcji: 2001
  • Przebieg: 213719 km
  • Numer rejestracyjny: RPZ 50320
  • VIN: WF0AXXGAJA1U23417
  • Pojemność silnika: 1299 cm³
  • Uwagi: 1 kluczyk, ubezpieczenie korporacyjne, OC ważne do 2027-07-02

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →