Opel Astra 2000 - Licytacja w Tychach

Tychy

Cena wywoławcza

2500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Tychach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 09:00
Adres:

Al. Niepodległości 60
43-100 Tychy
śląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Tychach organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Opel Astra. Pojazd wyprodukowany w 2000 roku o numerze rejestracyjnym POS9JJ3 jest przedmiotem tej sprzedaży publicznej. Wartość szacunkowa samochodu wynosi 5 000,00 zł, a cena wywoławcza to 2 500,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 40%, co czyni tę licytację szczególnie atrakcyjną okazją dla potencjalnych nabywców. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 16 września 2026 roku o godzinie 9:00. Przedmiot sprzedaży można oglądać 8 września 2026 roku w godzinach 9:00-9:30 pod adresem Pszczyńska 198, 43-262 Radostowice. Aby uczestniczyć w licytacji, należy zarejestrować się na Portalu eLicytacje KAS i spełnić warunki dopuszczenia określone w obwieszczeniu. Szczegółowych informacji udziela Anna Jochemczyk pod numerem telefonu 32 32 51 134 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Astra
  • Rok produkcji: 2000
  • Numer rejestracyjny: POS9JJ3
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny: 08.09.2026, 9:00-9:30, Radostowice, Pszczyńska 198

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →