Peugeot 5008 2013 - Licytacja w Kaliszu

Kalisz

Cena wywoławcza

14 250,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1900,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 09:00
Adres:

Wrocławska 12
62-800 Kalisz
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Peugeot. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd Peugeot 5008 z 2013 roku o numerze rejestracyjnym PK3177M. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 19 000,00 zł, a cena wywołania to 14 250,00 zł. Wadium w wysokości 1 900,00 zł należy wpłacić na wskazany rachunek bankowy najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 9:00. Przedmiot można oglądać 9 września w godzinach 12:30-14:30 pod adresem KOŚCIELNA 2A, 62-860 ZDUNY. Pojazd pochodzi z orzeczenia sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Nabywca ponosi koszty odbioru, załadunku oraz transportu pojazdu we własnym zakresie. Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Peugeot
  • Model: 5008
  • Rok produkcji: 2013
  • Numer rejestracyjny: PK3177M
  • Uwagi: Pojazd pochodzi z orzeczenia sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Nabywca ponosi koszty transportu. Organ nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →