Volkswagen Passat 2003 - Licytacja w Zakopanem

Zakopane

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Zakopanem
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-22
Godzina: 10:00
Adres:

Szymony 14
34-500 Zakopane
małopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Zakopanem organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen Passat z 2003 roku. To doskonała okazja dla osób szukających sprawdzonego pojazdu w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem licytacji jest Volkswagen Passat, rocznik 2003, z numerem rejestracyjnym KTT69PM. Pojazd jest jeżdżący, wyposażony w 1 kluczyk. Samochód znajduje się w Urzędzie Skarbowym przy ulicy Szymony 14 w Zakopanem, gdzie można go obejrzeć w wyznaczonym terminie. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 4 000,00 zł, a cena wywoławcza to 3 000,00 zł. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 22 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 29 września 2026 roku o godzinie 10:00. Oględziny przedmiotu możliwe są 21 września 2026 w godz. 10:00-11:00 w siedzibie urzędu. Aby uczestniczyć w licytacji, należy zarejestrować się na Portalu eLicytacje KAS i spełnić warunki dopuszczenia określone w obwieszczeniu. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 18 20 21 568 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Passat
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer rejestracyjny: KTT69PM
  • Uwagi: Pojazd jeżdżący, 1 kluczyk

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →