Mitsubishi Pajero Pinin 2003 - Licytacja w Zakopanem

Zakopane

Cena wywoławcza

9000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Zakopanem
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1200,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-22
Godzina: 10:00
Adres:

Szymony 14
34-500 Zakopane
małopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Zakopanem organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Mitsubishi. Przedmiotem sprzedaży jest Mitsubishi Pajero Pinin z 2003 roku o numerze rejestracyjnym KTT9E27. Pojazd jest jeżdżący i wyposażony w 2 kluczyki, co świadczy o jego podstawowej sprawności. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 12 000,00 zł, a cena wywoławcza to 9 000,00 zł. Wadium w wysokości 1 200,00 zł należy wpłacić najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji na wskazany rachunek bankowy lub przez bramkę płatności w systemie e-Urząd Skarbowy. Licytacja rozpocznie się 22 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 29 września 2026 roku o godzinie 10:00. Przedmiot można oglądać 21 września 2026 w godzinach 10:00-11:00 w siedzibie urzędu przy ulicy Szymony 14 w Zakopanem.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Pajero Pinin
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer rejestracyjny: KTT9E27
  • Uwagi: Pojazd jeżdżący, 2 kluczyki

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →