Ford Probe 2.0 Coupe 1995 - Licytacja w Wadowicach

Chocznia

Cena wywoławcza

6000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Wadowicach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1200,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-29
Godzina: 07:30
Adres:

Biała Droga 78
34-123 Chocznia
małopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Wadowicach organizuje licytację, na której będzie można kupić sportowy samochód osobowy marki Ford Probe z 1995 roku. To rzadko spotykane coupe w czerwonym kolorze, wyposażone w benzynowy silnik o pojemności 1991 cm³ i manualną skrzynię biegów. Pojazd jest sprawny technicznie, a jego przebieg wynosi 279279 km (stan na dzień 19.02.2026 roku). Numer VIN to 1FALT20A2R5005165, a numer rejestracyjny to DSW90157. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 12000.00 PLN, a cena wywoławcza to 6000.00 PLN. To aż 50% różnicy, co stanowi doskonałą okazję dla zainteresowanych zakupem! Wadium w wysokości 1200.00 PLN należy wpłacić do dnia 2026-09-28. Licytacja odbędzie się w dniu 2026-09-29 o godzinie 07:30 w Choczni przy ulicy Biała Droga 78. Oględziny pojazdu możliwe są w dniu licytacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem 33 87 23 924. Samochód posiada ważne ubezpieczenie OC do dnia 2026-08-15. Zachęcamy do udziału w licytacji wszystkich zainteresowanych klasycznym, sportowym autem w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Probe
  • Rok produkcji: 1995
  • Przebieg: 279279 km
  • Numer rejestracyjny: DSW90157
  • VIN: 1FALT20A2R5005165
  • Pojemność silnika: 1991 cm³
  • Uwagi: Sprawny technicznie. OC ważne do 2026-08-15. Skrzynia biegów manualna. Kolor czerwony.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →