Volkswagen Passat 2002 - Licytacja w Bielsku Podlaskim

Bielsk Podlaski

Cena wywoławcza

700,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 09:30
Adres:

Adama Mickiewicza 33
17-100 Bielsk Podlaski
podlaskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim organizuje elektroniczną sprzedaż ruchomości z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen. Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Passat z 2002 roku o numerze rejestracyjnym BBIWM61. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 7 000,00 zł, a cena sprzedaży to jedynie 700,00 zł - to aż 90% różnicy, co stanowi wyjątkowo dobrą okazję dla potencjalnych nabywców! Sprzedaż odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 9:30 i zakończy 9 października 2026 roku o godzinie 9:30. Nabywcą zostanie osoba, która jako pierwsza wyrazi chęć zakupu i uiści cenę sprzedaży. Zainteresowani mogą obejrzeć pojazd w dniu 8 września 2026 roku w godzinach od 11:00 do 11:30 pod adresem Kopernika 7, 17-100 Bielsk Podlaski. Pojazd posiada jeden kluczyk. Wadium nie jest wymagane w tej sprzedaży. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub drogą elektroniczną poprzez Portal eLicytacje KAS.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Passat
  • Rok produkcji: 2002
  • Numer rejestracyjny: BBIWM61
  • Uwagi: Pojazd posiada jeden kluczyk. Sprzedaż elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →