Peugeot Speedfight 2003 - Licytacja w Płocku

Płock

Cena wywoławcza

850,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Płocku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 09:00
Adres:

1 Maja 10
09-402 Płock
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Płocku organizuje drugą licytację publiczną ruchomości, na której będzie można nabyć motorower marki Peugeot. Przedmiotem sprzedaży jest motocykl typu Speedfight wyprodukowany w 2003 roku, z przebiegiem 20 887 km i ważnym przeglądem technicznym do października 2027 roku. Pojazd posiada ogólne ślady użytkowania i nie jest uruchamiany, co powinno zostać uwzględnione przez potencjalnych nabywców. Data pierwszej rejestracji to styczeń 2003 rok. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1 700,00 zł, a cena wywoławcza to 850,00 zł, co stanowi aż 50% obniżki względem wartości szacunkowej - to naprawdę dobra okazja dla zainteresowanych. Licytacja odbędzie się 11 września 2026 roku o godzinie 9:00 w siedzibie urzędu przy ulicy 1 Maja 10 w Płocku, w pokoju numer 23. Przedmiot będzie można oglądać w dniu licytacji w godzinach od 8:15 do 8:45. Nabywca zobowiązany jest uiścić cenę wywołania w gotówce niezwłocznie po udzieleniu przybicia. Szczegółowych informacji udziela wyznaczony pracownik urzędu pod numerem telefonu 24 26 24 407 lub drogą elektroniczną. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Peugeot
  • Model: Speedfight
  • Rok produkcji: 2003
  • Przebieg: 20887 km
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Pojazd nie uruchamiany, posiada ogólne ślady użytkowania. Przegląd techniczny ważny do 13.10.2027 r. Data pierwszej rejestracji: 01.01.2003 r.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →