Audi A6 2007 - Licytacja w Jarosławiu

Jarosław

Cena wywoławcza

11 000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Jarosławiu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 2200,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-15
Godzina: 09:00
Adres:

Przemysłowa 2A
37-500 Jarosław
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Jarosławiu organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Audi. Jest to okazja, by stać się właścicielem pojazdu w atrakcyjnej cenie, ponieważ różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą wynosi aż 50%. Przedmiotem licytacji jest Audi A6 z 2007 roku produkcji, zarejestrowane pod numerem KDA 50E9. Jest to samochód osobowy, który można obejrzeć przed licytacją w dniu 7 września 2026 roku w godzinach 8:00-12:00 pod adresem Krakowska 37 w Jarosławiu. W dokumencie nie podano szczegółowych informacji dotyczących stanu technicznego, przebiegu, pojemności silnika ani rodzaju paliwa. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 22 000,00 zł, a cena wywoławcza to 11 000,00 zł. Wadium w wysokości 2 200,00 zł należy wpłacić najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji na wskazany rachunek bankowy lub przez bramkę płatności w systemie e-Urząd Skarbowy. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 15 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 22 września 2026 roku o godzinie 9:00. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Nabywca zobowiązany jest do organizacji odbioru, załadunku i transportu pojazdu we własnym zakresie i na własny koszt. Dodatkowych informacji udziela Michał Flis pod numerem telefonu 16 62 46 744 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A6
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer rejestracyjny: KDA 50E9
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Odbiór pojazdu na koszt nabywcy. Możliwość oględzin 7.09.2026 w godz. 8:00-12:00 pod adresem Krakowska 37, Jarosław.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →