Volkswagen Polo 2005 - Licytacja w Jarosławiu

Jarosław

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Jarosławiu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-15
Godzina: 09:00
Adres:

Przemysłowa 2A
37-500 Jarosław
Podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Jarosławiu organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen Polo. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd z 2005 roku produkcji o numerze rejestracyjnym RSA 65652. Wartość szacunkowa auta wynosi 6 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to aż 3 000,00 zł, co oznacza 50% obniżki – to naprawdę dobra okazja dla zainteresowanych! Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Rozpocznie się 15 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 22 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli w ostatnich minutach wpłyną nowe oferty. Zainteresowani mogą obejrzeć pojazd przed licytacją w dniu 07.09.2026 w godzinach 8:00-12:00 pod adresem Krakowska 37, 37-500 Jarosław. Więcej informacji udzieli Michał Flis pod numerem telefonu 16 62 46 744 lub drogą elektroniczną na adres [email protected]. Nabywca zobowiązany jest do samodzielnego odbioru i transportu pojazdu po zakończonej sprzedaży.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Polo
  • Rok produkcji: 2005
  • Numer rejestracyjny: RSA 65652
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych. Nabywca organizuje odbiór i transport na własny koszt.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →