Zipp Inny 2012 - Licytacja w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg

Cena wywoławcza

1110,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Stanisława Wyspiańskiego 12
39-400 Tarnobrzeg
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić motorower marki Zipp z 2012 roku. To doskonała okazja dla osób szukających niedrogiego jednośladu w ramach postępowania egzekucyjnego. Przedmiotem licytacji jest motorower Zipp, rok produkcji 2012, sklasyfikowany jako motocykl. Warto zaznaczyć, że pojazd nie posiada możliwości uruchomienia, co powinno zostać uwzględnione przy składaniu ofert. Szczegółowe dane techniczne takie jak numer VIN, rejestracyjny czy pojemność silnika nie zostały podane w ogłoszeniu. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1 480,00 zł, a cena wywoławcza to 1 110,00 zł. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 10:00 na Portalu eLicytacje KAS. Istnieje możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut, jeśli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot w dniu 09.09.2026 w godzinach 10:00-12:00 w siedzibie urzędu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 12 w Tarnobrzegu. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 15 85 14 349 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Zipp
  • Model: Inny
  • Rok produkcji: 2012
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Brak możliwości uruchomienia pojazdu

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →