BMW X5 2003 - Licytacja w Poznaniu

Poznań

Cena wywoławcza

7125,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Poznań - Wilda
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-21
Godzina: 09:00
Adres:

Dolna Wilda 80B
61-501 Poznań
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Poznań - Wilda organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki BMW. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd BMW X5 z 2003 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym PZ6C979. Jest to możliwość zakupu auta w atrakcyjnej cenie wywoławczej bezpośrednio od organu skarbowego. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 9 500,00 zł, a cena wywoławcza to 7 125,00 zł. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 21 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 28 września 2026 roku o godzinie 9:00. Aukcja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Zainteresowani mogą obejrzeć pojazd w dniu 18 września 2026 roku od godziny 9:00 do 10:00 na parkingu depozytowym Auto-Chara w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 59. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji o pojeździe, więc warto przygotować się wcześniej. Uczestnictwo w licytacji wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy i wyrażenia zgody na doręczenia elektroniczne. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: BMW
  • Model: X5
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer rejestracyjny: PZ6C979
  • Uwagi: Oglądanie pojazdu możliwe wyłącznie 18.09.2026 r. w godz. 9:00-10:00 na parkingu depozytowym Auto-Chara Wysogotowo

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →