Audi A4 2001 - Licytacja w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

Cena wywoławcza

2625,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 10:00
Adres:

Polna 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
świętokrzyskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim organizuje licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Audi A4 z 2001 roku. Sprzedaż odbywa się na podstawie przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Przedmiotem licytacji jest pojazd osobowy Audi A4, rok produkcji 2001. Numer rejestracyjny nie został podany w ogłoszeniu. Dokument nie zawiera informacji o numerze VIN, pojemności silnika, mocy, przebiegu ani rodzaju paliwa. Stan techniczny pojazdu nie został określony w dokumencie. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 3 500,00 zł, a cena wywoławcza to 2 625,00 zł. Licytacja odbędzie się 9 września 2026 roku o godzinie 10:00 w budynku Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Polna 11, pokój 101. Przedmiot można oglądać w dniach 8-9 września 2026 w godzinach 08:00-09:00. Nabywca zobowiązany jest uiścić cenę wywołania w gotówce immediately po udzieleniu przybicia. Ewentualna reszta ceny powinna zostać wpłacona na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej w dniu następnym roboczym po licytacji. Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A4
  • Rok produkcji: 2001
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC. Oględziny możliwe 08-09.09.2026 w godz. 08:00-09:00.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →