Mazda 6 2005 - Licytacja w Kaliszu

Kalisz

Cena wywoławcza

4500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Wrocławska 12
62-800 Kalisz
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Mazda 6 z 2005 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym PY6448F został oszacowany na kwotę 6 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza wynosi 4 500,00 zł. Licytacja odbędzie się w pełni online za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Rozpocznie się ona 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 i potrwa do 17 września 2026 roku do godziny 10:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli w ostatnich minutach wpłyną nowe oferty. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży 9 września 2026 roku w godzinach 12:30-14:30 pod adresem Kościelna 2A w Zdunach. Warto zaznaczyć, że pracownik parkingu nie udziela informacji o pojeździe, więc wszystkie szczegóły należy sprawdzić podczas oględzin. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu. Organ nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte, a odbiór i transport pojazdu leży po stronie nabywcy.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mazda
  • Model: 6
  • Rok produkcji: 2005
  • Numer rejestracyjny: PY6448F
  • Uwagi: Oględziny możliwe 9 września 2026 w godzinach 12:30-14:30 pod adresem Kościelna 2A, 62-860 Zduny. Pracownik parkingu nie udziela informacji o pojeździe.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →