Opel Meriva 2003 - Licytacja w Krośnie

Krosno

Cena wywoławcza

900,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Krośnie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 10:00
Adres:

Składowa 5
38-400 Krosno
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Krośnie organizuje elektroniczną sprzedaż ruchomości z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Opel Meriva. To doskonała okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie, ponieważ różnica między wartością szacunkową a ceną sprzedaży wynosi aż 77,5%. Przedmiotem sprzedaży jest Opel Meriva z 2003 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym RK 70163. Pojazd posiada niesprawny akumulator, na karoserii widoczne są niewielkie obtarcia i zarysowania lakieru. Dodatkowo samochód nie posiada aktualnego badania technicznego ani dowodu rejestracyjnego, dołączony jest tylko 1 kluczyk. Pierwsza rejestracja w kraju nastąpiła 6 maja 2021 roku, pojazd posiada ubezpieczenie OC korporacyjne. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 4 000,00 zł, a cena sprzedaży to 900,00 zł. Wadium nie jest wymagane. Sprzedaż rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 9 października 2026 roku o godzinie 10:00. Sprzedaż odbywa się poprzez Portal eLicytacje KAS. Oglądanie przedmiotu możliwe jest 8 września 2026 roku w godzinach 9:00-10:00 pod adresem Mięsowicza 3, 38-400 Krosno. Nabywca organizuje odbiór, załadunek oraz transport pojazdu we własnym zakresie i na własny koszt. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 13 43 73 588 lub elektronicznie na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Meriva
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer rejestracyjny: RK 70163
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Niesprawny akumulator, niewielkie obtarcia i zarysowania lakieru, brak badania technicznego, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., OC korporacyjne

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →