Ford Mondeo 2011 - Licytacja w Garwolinie

Garwolin

Cena wywoławcza

3500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Garwolinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 11:00
Adres:

Senatorska 30
08-400 Garwolin
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Garwolinie organizuje sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Ford Mondeo. To doskonała okazja, ponieważ różnica między wartością szacunkową a ceną sprzedaży wynosi aż 75%, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną dla potencjalnych nabywców. Przedmiotem sprzedaży jest Ford Mondeo z 2011 roku o numerze rejestracyjnym ONA35982. Pojazd posiada silnik o mocy 140 KM i wyposażony jest w 1 kluczyk. Numer VIN nie został podany w ogłoszeniu. Stan techniczny pojazdu nie został szczegółowo opisany w dokumentacji. Sprzedaż rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 11:00 w budynku urzędu przy ulicy Senatorska 30 w Garwolinie, w pokoju 207. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 14 000,00 zł, a cena sprzedaży to 3 500,00 zł. Wadium nie jest wymagane. Przedmiot można oglądać 9 września 2026 roku w godzinach 09:00-09:30 w Łaskarzewie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Zainteresowani mogą uzyskać szczegółowe informacje telefonicznie pod numerem 25 68 23 942 wew. 407 lub elektronicznie na adres [email protected]. Kontakt w sprawie ogłoszenia: Michał Standziak.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Mondeo
  • Rok produkcji: 2011
  • Numer rejestracyjny: ONA35982
  • Uwagi: Posiada 1 kluczyk. Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →