BMW 520 1998 - Licytacja w Goleniowie

Goleniów

Cena wywoławcza

6750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Goleniowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 09:00
Adres:

Plac Lotników 1
72-100 Goleniów
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Goleniowie organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki BMW. Przedmiotem sprzedaży jest vehicle BMW 520 z 1998 roku produkcji o numerze rejestracyjnym ZKO4FH8. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 9 000,00 zł, a cena wywoławcza to 6 750,00 zł. Licytacja rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 9:00 na Portalu eLicytacje KAS. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji w przypadku zgłoszenia postąpień w ostatnich minutach. Oględziny przedmiotu możliwe są 9 września 2026 roku w godzinach 10:30-11:30 pod adresem Rzemieślnicza 4 w Goleniowie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 91 43 21 471. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania ceny nabycia niezwłocznie po zawiadomieniu o przybiciu. Transport i załadunek pojazdu organizuje nabywca we własnym zakresie.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: BMW
  • Model: 520
  • Rok produkcji: 1998
  • Numer rejestracyjny: ZKO4FH8
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny 9.09.2026 godz. 10:30-11:30. Sprzedaż nieopodatkowana VAT, akcyzą i PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →