BMW 320 1999 - Licytacja w Nowym Mieście Lubawskim

Nowe Miasto Lubawskie

Cena wywoławcza

1500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Nowym Mieście Lubawskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 10:00
Adres:

Działyńskich 3
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
warmińsko-mazurskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Nowym Mieście Lubawskim organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki BMW. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd BMW 320 wyprodukowany w 1999 roku, o numerze rejestracyjnym WCI 17877. Jest to okazja do nabycia auta w atrakcyjnej cenie wywoławczej. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 2 000,00 zł, a cena wywoławcza to 1 500,00 zł. Licytacja rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 16 września 2026 roku o godzinie 10:00. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 09.09.2026 w godz. 9:30 do 9:45 pod adresem Działyńskich 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 56 47 26 283 lub elektronicznie na adres [email protected]. Do udziału w licytacji wymagana jest zgoda na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: BMW
  • Model: 320
  • Rok produkcji: 1999
  • Numer rejestracyjny: WCI 17877
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Licytacja zakończy się 16 września 2026 roku o godzinie 10:00.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →