Toyota Supra 1984 - Licytacja w Warszawie

Warszawa

Cena wywoławcza

12 900,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1720,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-10-02
Godzina: 10:00
Adres:

Białobrzeska 53A
02-325 Warszawa
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić zabytkowy samochód osobowy marki Toyota Supra z 1984 roku. To wyjątkowa okazja dla miłośników klasycznych pojazdów, którzy chcą nabyć ten legendarny model w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem licytacji jest samochód osobowy Toyota Supra, rok produkcji 1984, numer rejestracyjny WK52. Wartość szacunkowa pojazdu została określona na 17 200,00 zł, natomiast cena wywoławcza wynosi 12 900,00 zł. W dokumentacji nie wskazano informacji o uszkodzeniach pojazdu ani szczegółów technicznych takich jak pojemność silnika, moc czy przebieg. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 2 października 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 9 października 2026 roku o godzinie 10:00 na Portalu eLicytacje KAS. Warunkiem przystąpienia do licytacji jest wpłata wadium w wysokości 1 720,00 zł na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 25 września 2026 roku w godzinach 14:00-15:00 pod adresem Krakowiaków 75, 02-495 Warszawa. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 22 57 08 826 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Toyota
  • Model: Supra
  • Rok produkcji: 1984
  • Numer rejestracyjny: WK52
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna na Portalu eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 25.09.2026 w godz. 14:00-15:00

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →