Audi A6 2002 - Licytacja w Gnieźnie

Gniezno

Cena wywoławcza

1350,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Gnieźnie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 09:00
Adres:

Spichrzowa 4
62-200 Gniezno
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Gnieźnie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Audi A6 z 2002 roku. Pojazd pochodzi z orzeczenia sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa i jest oferowany w ramach licytacji ruchomości. Samochód to Audi A6, rok produkcji 2002, numer rejestracyjny WG70311. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 1 800,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 1 350,00 zł. Przedmiot można obejrzeć osobiście w siedzibie urzędu przed licytacją. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 9:00 na Portalu eLicytacje KAS. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli w ostatnich minutach wpłyną nowe oferty. Oględziny pojazdu odbędą się 10 września 2026 w godzinach 11:00-12:00. Zainteresowani udziałem muszą spełnić warunki dopuszczenia do licytacji, w tym wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne i złożyć odpowiednie oświadczenia. Więcej informacji udzieli Łukasz Góralczyk pod numerem telefonu 61 42 37 827 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A6
  • Rok produkcji: 2002
  • Numer rejestracyjny: WG70311
  • Uwagi: Pojazd pochodzi z orzeczenia sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Oględziny możliwe 10.09.2026 w godz. 11:00-12:00.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →