BMW 530XD 2006 - Licytacja w Krakowie

Kraków

Cena wywoławcza

10 500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Kraków - Śródmieście
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1400,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 10:00
Adres:

Jasnogórska 11
31-358 Kraków
małopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Kraków - Śródmieście organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki BMW. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd BMW 530XD z 2006 roku o numerze rejestracyjnym KOL05628. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 14 000,00 zł, a cena wywoławcza to 10 500,00 zł. Wadium w wysokości 1 400,00 zł należy wpłacić najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji na wskazany rachunek bankowy lub przez bramkę płatności e-Urząd Skarbowy. Licytacja rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 10:00. Przedmiot można oglądać 4 września 2026 roku w godzinach 10:00-12:00 pod adresem ul. Torowa 20 w Krakowie. Licytacja prowadzona jest za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS, a udział wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy i wyrażenia zgody na doręczenia elektroniczne. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie lub mailowo w Urzędzie Skarbowym.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: BMW
  • Model: 530XD
  • Rok produkcji: 2006
  • Numer rejestracyjny: KOL05628
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia. Oględziny: 04.09.2026, 10:00-12:00, ul. Torowa 20, Kraków.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →