Toyota Supra 1989 - Licytacja w Warszawie

Warszawa

Cena wywoławcza

35 400,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 4720,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-10-02
Godzina: 10:00
Adres:

Białobrzeska 53A
02-325 Warszawa
Mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Toyota Supra z 1989 roku. To klasyczny pojazd sportowy, który może zainteresować zarówno kolekcjonerów, jak i miłośników motoryzacji. Przedmiotem licytacji jest Toyota Supra z numerem rejestracyjnym WK45, wyprodukowana w 1989 roku. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 47 200,00 zł. W dokumentacji nie podano szczegółowych informacji dotyczących stanu technicznego, przebiegu, pojemności silnika ani ewentualnych uszkodzeń, dlatego zaleca się osobiste obejrzenie pojazdu przed udziałem w licytacji. Cena wywoławcza ustalona została na poziomie 35 400,00 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę w stosunku do wartości szacunkowej. Wadium w wysokości 4 720,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 2 października 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 9 października 2026 roku o godzinie 10:00. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 25 września 2026 roku w godzinach 14:00-15:00 pod adresem Krakowiaków 75, 02-495 Warszawa. Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 22 57 08 826 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Toyota
  • Model: Supra
  • Rok produkcji: 1989
  • Numer rejestracyjny: WK45
  • Uwagi: Brak informacji o stanie technicznym, przebiegu i ewentualnych uszkodzeniach. Zalecane obejrzenie przedmiotu przed licytacją.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →