Volvo S40 2004 - Licytacja w Wołominie

Wołomin

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Wołominie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 08:30
Adres:

Przejazd 2
05-200 Wołomin
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Wołominie organizuje sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volvo model S40. To świetna okazja dla osób szukających sprawdzonego auta w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem sprzedaży jest Volvo S40 z 2004 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym WN6731R i numerze VIN YV1MS664942019703. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowo-gazowy o pojemności 2435 cm³ z automatyczną skrzynią biegów. Przebieg samochodu wynosi 248209 km, a kolor nadwozia to niebieski. Ubezpieczenie OC ważne jest do 23 sierpnia 2026 roku. Stan techniczny pojazdu określono jako używany. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 9000.00 PLN, a cena wywoławcza to 3000.00 PLN. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 60%, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną dla potencjalnych nabywców. Sprzedaż odbędzie się w dniu 2026-09-10 o godzinie 08:30 w budynku urzędu przy ulicy Przejazd 2 w Wołominie. Oględziny przedmiotu możliwe są 10.09.2026 od 9:00 do 10:00.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volvo
  • Model: S40
  • Rok produkcji: 2004
  • Przebieg: 248209 km
  • Numer rejestracyjny: WN6731R
  • VIN: YV1MS664942019703
  • Pojemność silnika: 2435 cm³
  • Uwagi: Skrzynia biegów: automatyczna. Kolor: niebieski. OC ważne do: 2026-08-23

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →