Opel Corsa 2003 - Licytacja w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg

Cena wywoławcza

2250,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-14
Godzina: 08:00
Adres:

Stanisława Wyspiańskiego 12
39-400 Tarnobrzeg
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu organizuje elektroniczną licytację samochodu osobowego Opel Corsa z 2003 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym RZ9253G i VIN W0L0XCF0834251240 ma silnik diesla o pojemności 1686 cm³, przebieg 190199 km i manualną skrzynię biegów. Stan techniczny wskazuje na brak możliwości uruchomienia, co może wymagać naprawy. Wartość szacunkowa auta to 3000.00 PLN, a cena wywoławcza wynosi 2250.00 PLN. Licytacja rozpocznie się 14 września 2026 roku o 08:00 i potrwa do 21 września 2026 roku. Oględziny możliwe są 11 września 2026 w godzinach 10:00-11:00 w siedzibie urzędu przy ul. Wyspiańskiego 12 w Tarnobrzegu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Corsa
  • Rok produkcji: 2003
  • Przebieg: 190199 km
  • Numer rejestracyjny: RZ9253G
  • VIN: W0L0XCF0834251240
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1686 cm³
  • Uwagi: Brak możliwości uruchomienia pojazdu

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →