Volkswagen Touran 2005 - Licytacja w Gliwicach

Gliwice

Cena wywoławcza

3750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-15
Godzina: 09:30
Adres:

Góry Chełmskiej 15
44-100 Gliwice
śląskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy. Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Touran z 2005 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym SG 2090S. Jest to pojazd osobowy przeznaczony do dalszej eksploatacji. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 5 000,00 zł, a cena wywoławcza to 3 750,00 zł. Licytacja rozpocznie się 15 września 2026 roku o godzinie 9:30 i zakończy 22 września 2026 roku o godzinie 9:30. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Zainteresowani mogą oglądać przedmiot sprzedaży w dniach 11.09.2026r. oraz 14.09.2026r. w godzinach 8:00-9:00 na terenie Wybrzeże Armii Krajowej w Gliwicach, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 32 33 96 755 lub mailowo [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Touran
  • Rok produkcji: 2005
  • Numer rejestracyjny: SG 2090S
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 11.09.2026 i 14.09.2026 w godz. 8:00-9:00 po umówieniu telefonicznym.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →